Leadership

LEADERSHIP TEAM

 
 
Dr. Chris Jordan
Senior Pastor
Serving since August 2020
.
Dr. Tad Hardin
Associate Pastor
of Worship & Assimilation
Serving since June 2021
 
 
Tim Wilgus, MDiv
Associate Pastor
of Family Ministries
Serving since December 2021
 
 
Brandon Roger
Assistant Pastor
Serving since October 2020
 
Pam Anderson
Financial Secretary
Serving since 1988
 
Nancy Johnson
Administrative Assistant
Serving since 2011