Leadership

LEADERSHIP TEAM

 
 
Dr. Chris Jordan
Senior Pastor
Serving since August 2020
.
Dr. Tad Hardin
Associate Pastor
of Worship & Assimilation
Serving since June 2021
 
 
Tim Wilgus, MDiv
Associate Pastor
of Family Ministries
Serving since December 2021
 
 
Harry Stoliker
Assistant Pastor
of Adult Groups
Serving since July 2022
 
CJ Williams
Ministry Director
of Evangelism/Outreach
Serving since August 2022
 
Gilbert LaFortune 
Pastoral Assistant
of Member Care
Serving since August 2022
 
 
Pam Anderson
Financial Secretary
Serving since 1988
 
Nancy Johnson
Administrative Assistant
Serving since 2011